623686-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen von Ingenieurbüros – Výkon technického dozoru stavebníka a koordinátora BOZP na staveništi pro akci "Vyškov – výstavba ubytovny pro základní přípravu – realizace 2. etapy"
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýkon technického dozoru stavebníka a koordinátora BOZP na staveništi pro akci "Vyškov – výstavba ubytovny pro základní přípravu – realizace 2. etapy"
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění služeb spočívajících ve výkonu technického dozoru stavebníka a koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi pro účely provedení stavebních prací spočívajících v realizaci souboru budov pro základní přípravu ve vojenském areálu Dědice u Vyškova. Jedná se o novou výstavbu ubytoven pro základní přípravu. Objekty budou plnit funkci vojenských ubytovacích a administrativních objektů a souvisejících zpevněných ploch pro základní přípravu uchazečů o profesionální službu v Armádě ČR. Předpokládaný rozsah výstavby: 270 582 244,90 Kč bez DPH.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungN006/26/V00011542