2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří – Výstavba velké tělocvičny
Beschreibung: Předmětem plnění je výstavba velké víceúčelové tělocvičny s hledištěm pro 100 až 150 diváků, která bude napojena na školu propojovací chodbou. Součástí je vybudování venkovního parkoviště. Souvisejícími dodávkami bude ozvučovací technika, časomíra s ukazatelem skóre, vhodné osvětlení, akustické řešení dozvuk, odrazivost. Předmětem plnění je dále vyhotovení podkladů pro vedení DTM dle § 5 vyhlášky č. 393/2020 Sb. V rámci předmětu plnění bude použita metoda vytváření otevřené strukturované databáze informací o stavbě Building Information Modeling (dále jen „BIM“) dle přílohy smlouvy „Požadavky digitalizace a BIM“, zejména zpracování digitálního modelu stavby (DIMS) ve stupni Dokumentace skutečného provedení stavby, použití Společného datového prostředí (dále jen „CDE“) a zpracování Plánu realizace BIM (BEP). Předmětem plnění je zajištění pravomocného kolaudačního rozhodnutí, popřípadě změnu stavby před dokončením.
Interne Kennung: KUUK/101661/2026/INV/VZ-INV/0117
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212220 Bau von Mehrzweck-Sportanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Podrobně uvedeno ve smlouvě a jejích přílohách
623698-2026 - Competition
Czechia – Multi-purpose sports facilities construction work – Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří – Výstavba velké tělocvičny
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 45212220 Multi-purpose sports facilities construction work
5. Lot
LotLOT-0001
Options