623704-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Grundstückspflege – Rámcová dohoda – sečení travních porostů v OLK
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda – sečení travních porostů v OLK
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je kosení travních porostů na silničních pozemcích v okolí silnic I. třídy a dálnice II. třídy D35 v Olomouckém kraji dle Rámcové dohody s jedním Dodavatelem bez obnovení soutěž.
Interne Kennung14PU-002210
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je kosení travních porostů na silničních pozemcích v okolí silnic I. třídy a dálnice II. třídy D35 v Olomouckém kraji dle Rámcové dohody s jedním Dodavatelem bez obnovení soutěže.