See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa prowadników angioplastycznych, cewników balonowych do CTO, mikrocewników dwukanałowych, stentów pokrytych powłoką przyspieszającą endotelizację uwalniających Sirolimus, mikrocewników do CTO, zestawów do usuwania ciał obcych, mikrocewników do pomiaru FFR, opasek do ucisku tętnicy promieniowej po koronarografii, pomp do wspomagania lewej komory serca, (...) w podziale na 17 części.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa prowadników angioplastycznych, cewników balonowych do CTO, mikrocewników dwukanałowych, stentów pokrytych powłoką przyspieszającą endotelizację uwalniających Sirolimus, mikrocewników do CTO, zestawów do usuwania ciał obcych, mikrocewników do pomiaru FFR, opasek do ucisku tętnicy promieniowej po koronarografii, pomp do wspomagania lewej komory serca, wyrobów do aterektomii rotacyjnej wraz z najmem konsoli elektronicznej do zabiegów aterektomii rotacyjnej, wyrobów do defibrylatora DefiMax biphasic, wyrobów do przezskórnej trombektomii, cewników do usuwania skrzeplin, sond do zabiegów optycznej tomografii koherentnej OCT, systemów litotrypsji wewnątrznaczyniowej IVL w naczyniach obwodowych wraz z najmem generatora impulsów do litotrypsji wewnątrznaczyniowej, koszulek zbrojonych krótkich, cewników angiograficznych diagnostycznych do badań naczyniowych do wybiórczego kontrastowania naczyń w podziale na 17 części. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną część/części lub na cały przedmiot zamówienia. Zamawiający nie dopuszcza złożenia ofert wariantowych. Zamawiający – na podstawie art. 139 PZP – informuje, że w pierwszej kolejności dokona badania i oceny ofert w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. DOKUMENTY SKŁADANE WRAZ Z OFERTĄ 1. Na ofertę składają się: 1) uzupełniony formularz ofertowy, zgodnie z załącznikiem nr 1 do SWZ; 2) uzupełniony formularz asortymentowo-cenowy, zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ. 2. Wraz z ofertą, Wykonawca ma obowiązek złożyć: 1) odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru – w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia tych dokumentów, jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile Wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów (oryginał); 2) jeżeli w imieniu wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w punkcie poprzedzającym: pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania wykonawcy; 3) pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - o ile dotyczy; 4) w przypadku wnoszenia wadium w formie innej niż pieniężna – oryginał dokumentu wadialnego (gwarancji lub poręczenia) – o ile dotyczy. 5) Oświadczenie i dokumenty wskazane w rozdz. VI A w zakresie tam określonym jako składane wraz z ofertą.
Vorherige Bekanntmachung: 380188-2026
Interne Kennung: ZP.26.52.2026.JT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111710 Angiografie-Ausstattung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182200 Ausrüstung für Herzstimulation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Prowadnik angioplastyczny
Beschreibung: Prowadnik angioplastyczny - zgodnie z załącznikiem nr 2 do swz
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: 2.Cewnik balonowy do CTO
Beschreibung: Cewnik balonowy do CTO - zgodnie z załącznikiem nr 2 do swz
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Mikrocewnik dwukanałowy
Beschreibung: Mikrocewnik dwukanałowy - zgodnie z załącznikiem nr 2 do swz
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Stent pokryty powłoką przyspieszającą endotelizację uwalniający Sirolimus
Beschreibung: Stent pokryty powłoką przyspieszającą endotelizację uwalniający Sirolimus - zgodnie z załącznikiem nr 2 do swz
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Mikrocewniki do CTO
Beschreibung: Mikrocewniki do CTO - zgodnie z załącznikiem nr 2 do swz
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Zestaw do usuwania ciał obcych
Beschreibung: Zestaw do usuwania ciał obcych - zgodnie z załącznikiem nr 2 do swz
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: 7. Mikrocewnik do pomiaru FFR
Beschreibung: Mikrocewnik do pomiaru FFR - zgodnie z załącznikiem nr 2 do swz
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: 8. Opaska do ucisku tętnicy promieniowej po koronarografii
Beschreibung: Opaska do ucisku tętnicy promieniowej po koronarografii - zgodnie z załącznikiem nr 2 do swz
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: 9. Pompa do wspomagania lewej komory serca
Beschreibung: Pompa do wspomagania lewej komory serca - zgodnie z załącznikiem nr 2 do swz
Interne Kennung: Część 9