2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dobava pnevmatik za vozila in delovne stroje
Beschreibung: Predmet javnega naročila je razdeljen na naslednje sklope: sklop 1: dobava novih pnevmatik - okoljsko manj obremenjujočih, sklop 2: dobava obnovljenih pnevmatik.
Interne Kennung: VKS-134/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34350000 Reifen für Normalbeanspruchung und Hochleistungsreifen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: dobava novih pnevmatik - okoljsko manj obremenjujočih
Beschreibung: Predmet javnega naročila za sklop št. 1 so nove pnevmatike, ki so okoljsko manj obremenjujoče za obdobje 24 mesecev od dneva sklenitve okvirnega sporazuma. Pri oddaji predmeta se upoštevajo okoljske zahteve oz. cilji iz Uredbe o zelenem javnem naročanju (Ur. l. RS, št. 51/17, s spremembami).
Interne Kennung: 553185
Los: LOT-0002
Titel: dobava obnovljenih pnevmatik
Beschreibung: Predmet javnega naročila za sklop št. 2 so obnovljene pnevmatike za tovorna vozila za obdobje 24 mesecev od dneva sklenitve okvirnega sporazuma. Predmet je podrobno opisan v ponudbenem predračunu in tehničnem opisu predmeta javnega naročila, ki je sestavni del razpisne dokumentacije.
Interne Kennung: 553192