2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA UBEZPIECZENIA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ
Beschreibung: PAKIET I 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tyt. prowadzonej działalności i posiadanego mienia 2. Ubezpieczenie mienia od mienia od wszystkich ryzyk 3. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk 4. Ubezpieczenie maszyn i sprzętu budowlanego PAKIET II 1. Ubezpieczenia komunikacyjne 2. Ubezpieczenie wyposażenia specjalistycznego pojazdu
Interne Kennung: SWZ NR 17443/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I
Beschreibung: 1. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tyt. prowadzonej działalności i posiadanego mienia 2. Ubezpieczenie mienia od mienia od wszystkich ryzyk 3. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk 4. Ubezpieczenie maszyn i sprzętu budowlanego
Interne Kennung: Pakiet I SWZ NR 17443/2026
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II
Beschreibung: 1. Ubezpieczenia komunikacyjne 2. Ubezpieczenie wyposażenia specjalistycznego pojazdu
Interne Kennung: Pakiet II SWZ NR 17443/2026
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: SWZ NR 17443/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet I
Internal identifier: Pakiet I SWZ NR 17443/2026
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet II