2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie medycyny pracy oraz wydawanie orzeczeń niezbędnych do służby/pracy na określonym stanowisku dla żołnierzy i pracowników RON 15 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Szczecinie oraz jednostek i instytucji wojskowych będących na jego zaopatrzeniu 15 WOG.
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest świadczenie przez Wykonawcę usług medycznych w zakresie medycyny pracy oraz wydawanie orzeczeń niezbędnych do służby/pracy na określonym stanowisku dla żołnierzy zawodowych oraz pracowników Resortu Obrony Narodowej (dalej RON) 15 Wojskowego Oddziału Gospodarczego oraz jednostek i instytucji wojskowych z miejscowości Szczecin, będących na zaopatrzeniu 15 WOG zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Usługa medyczna obejmuje: 1) profilaktyczne badania lekarskie (wstępne, okresowe, kontrolne), 2) badania laboratoryjne, diagnostyczne, konsultacje specjalistyczne, 3) badania sanitarno-epidemiologiczne, 4) badania kierowców, 5) badanie osób posiadających wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej, 6) badania dla operatorów wózków widłowych, suwnic, podnośników, platform, układnic magazynowych, samojezdnych ciężkich maszyn budowlanych, maszynistów maszyn towarowych.
Interne Kennung: 37-ZP-09-26-142
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania prawa opcji dla zamówienia, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. Realizacja prawa opcji – w zależności od posiadanych środków finansowych i potrzeb Zamawiającego – polegać będzie na zwiększeniu wartości wykonanych usług do 300% wartości zamówienia podstawowego. Realizowanie opcjonalnej części będzie wykonywane na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego, a Wykonawca będzie zobligowany podjąć się jej realizacji w ramach obowiązującej umowy. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane na tych samych warunkach, co zamówienie podstawowe. Rozliczenie w ramach opcji będzie następowało na podstawie cen jednostkowych ujętych w ofercie wybranego Wykonawcy i zawartej umowie. Zasady skorzystania z prawa opcji zostały szczegółowo opisane we „Wzorze umowy” stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.