2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdiensten gemeente Brunssum
Beschreibung: Controle boekjaren 2028 tot en met 2031 van de gemeente Brunssum, met een optie de overeenkomst twee keer met een jaar (resp. boekjaren 2032 en 2033) te verlengen. De controle van 4 boekjaren van de gemeente Brunssum met de optie deze te verlengen met 2 boekjaren.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen