2. Verfahren
Verfahren
Titel: Propojení nadjezdu Kyjevská s ulicí Kpt. Jaroše – PD
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace včetně zajištění inženýrské činnosti, která bude řešit propojení nadjezdu Kyjevská s ulicí Kpt. Jaroše (dále jen PD) . PD bude rozdělena na dvě části: PD pro část I bude řešit spojovací rampy ve východním směru včetně adekvátně navrženého kolektoru, respektive prostoru pro připojení/odpojení. PD pro část II bude řešit okružní křižovatku v prostoru silnice I/36 (ul. Kpt. Jaroše). Projektová dokumentace bude pro každou uvedenou část vyhotovena tak, aby bylo možné vést stavební řízení pro každou z nich samostatně a v realizační fázi odděleně realizovat. Pro každou část bude vypracována projektová dokumentace pro povolení záměru stavby dopravní infrastruktury (DPZ) včetně zajištění pravomocného rozhodnutí o povolení záměru stavby dopravní infrastruktury.
Interne Kennung: IS/007/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Propojení nadjezdu Kyjevská a ulicí Kpt. Jaroše - PD