2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia do pracowni mechanicznych konstrukcji cienkościennych wraz z niezbędnymi dodatkami dla Branżowego Centrum Umiejętności – kadry dla przemysłu lotniczego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia do pracowni mechanicznych konstrukcji cienkościennych wraz z niezbędnymi dodatkami oraz z wstępną instalacją dostarczanych urządzeń dla Branżowego Centrum Umiejętności – kadry dla przemysłu lotniczego. Przedmiot zamówienia podzielony został na trzy Części w zakresie których Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych: 1.1. „Część nr 1 urządzenia do obróbki blach” obejmuje dostawę m.in. prasy krawędziowej, prasy ręcznej stołowej, prasy hydraulicznej, plotera frezującego, walcarko-zawijarki do blach w asortymencie i o parametrach technicznych i użytkowych zgodnych z minimalnymi wymaganiami Zamawiającego opisanymi w Załączniku nr 1 do SWZ. 1.2. „Część nr 2 urządzenia i narzędzia do obróbki blach” obejmuje dostawę m.in. wiertarek, młotków pneumatycznych, prasek typu C i innych narzędzi i materiałów w asortymencie i o parametrach technicznych i użytkowych zgodnych z minimalnymi wymaganiami Zamawiającego opisanymi w Załączniku nr 1 do SWZ. 1.3. „Część nr 3 materiały do obróbki blach” obejmuje dostawę m.in. nitów i arkuszy blach w asortymencie i o parametrach technicznych i użytkowych zgodnych z minimalnymi wymaganiami Zamawiającego opisanymi w Załączniku nr 1 do SWZ. 2. Wykonawca według swojego wyboru może złożyć ofertę na jedną wybraną cześć, dwie części lub wszystkie części zamówienia. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, które mogą być udzielone jednemu Wykonawcy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym minimalne wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zawierają Załącznik nr 1 do SWZ oraz Projekt umowy stanowiący Załącznik Nr 5 do SWZ. 4. Specyfikację Warunków Zamówienia wraz z załącznikami Zamawiający udostępnia na stronie internetowej prowadzonego postępowania pod adresem https://powiat-mielecki.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html 5. Bezpośredni link do postępowania: https://powiat-mielecki.logintrade.net/zapytania_email,200756,cb09eb3d463fea7e7b2c9cca2b840327.html
Vorherige Bekanntmachung: 424712-2025
Interne Kennung: WA.272.1.21.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1) Zamawiający udostępnia pełną dokumentację postępowania na stronie internetowej prowadzonego postępowania dostępnej pod adresem https://powiat-mielecki.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html bezpośredni link do postępowania: https://powiat-mielecki.logintrade.net/zapytania_email,200756,cb09eb3d463fea7e7b2c9cca2b840327.html 2) Ofertę w postępowaniu składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym) za pośrednictwem platformy przetargowej dostępnej pod adresem wskazanym w ust. 1. 3) Zamawiający przewiduje zastosowanie w postępowaniu tzw. procedury odwróconej tj. Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44510000 Werkzeug
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 urządzenia do obróbki blach
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia do pracowni mechanicznych konstrukcji cienkościennych wraz z niezbędnymi dodatkami oraz z wstępną instalacją dostarczanych urządzeń dla Branżowego Centrum Umiejętności – kadry dla przemysłu lotniczego. 2. „Część nr 1 urządzenia do obróbki blach” obejmuje dostawę m.in. prasy krawędziowej, prasy ręcznej stołowej, prasy hydraulicznej, plotera frezującego, walcarko-zawijarki do blach w asortymencie i o parametrach technicznych i użytkowych zgodnych z minimalnymi wymaganiami Zamawiającego opisanymi w Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym minimalne wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zawierają Załącznik nr 1 do SWZ oraz Projekt umowy stanowiący Załącznik Nr 5 do SWZ. 4. Zamówienie należy zrealizować w maksymalnym terminie do 30 dni od dnia podpisania umowy.
Interne Kennung: WA.272.1.21.2025 Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42636000 Pressen, 42636100 Hydraulische Pressen, 42600000 Werkzeugmaschinen, 42637300 Werkzeugmaschinen zum Fräsen von Metall
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 urządzenia i narzędzia do obróbki blach
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia do pracowni mechanicznych konstrukcji cienkościennych wraz z niezbędnymi dodatkami oraz z wstępną instalacją dostarczanych urządzeń dla Branżowego Centrum Umiejętności – kadry dla przemysłu lotniczego. 2. „Część nr 2 urządzenia i narzędzia do obróbki blach” obejmuje dostawę m.in. wiertarek, młotków pneumatycznych, prasek typu C i innych narzędzi i materiałów w asortymencie i o parametrach technicznych i użytkowych zgodnych z minimalnymi wymaganiami Zamawiającego opisanymi w Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym minimalne wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zawierają Załącznik nr 1 do SWZ oraz Projekt umowy stanowiący Załącznik Nr 5 do SWZ. 4. Zamówienie należy zrealizować w maksymalnym terminie do 30 dni od dnia podpisania umowy.
Interne Kennung: WA.272.1.21.2025 Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44510000 Werkzeug, 42652000 Elektromechanische Handwerkzeuge, 42651000 Drucklufthandwerkzeuge
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 materiały do obróbki blach
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia do pracowni mechanicznych konstrukcji cienkościennych wraz z niezbędnymi dodatkami oraz z wstępną instalacją dostarczanych urządzeń dla Branżowego Centrum Umiejętności – kadry dla przemysłu lotniczego. 2. „Część nr 3 materiały do obróbki blach” obejmuje dostawę m.in. nitów i arkuszy blach w asortymencie i o parametrach technicznych i użytkowych zgodnych z minimalnymi wymaganiami Zamawiającego opisanymi w Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym minimalne wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zawierają Załącznik nr 1 do SWZ oraz Projekt umowy stanowiący Załącznik Nr 5 do SWZ. 4. Zamówienie należy zrealizować w maksymalnym terminie do 30 dni od dnia podpisania umowy.
Interne Kennung: WA.272.1.21.2025 Część 3
Haupteinstufung (cpv): 44510000 Werkzeug
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44172000 Bleche (Bau), 44532100 Nieten