623779-2026 - Ergebnis
Lettland – Busse – M2 vai M3 kategorijas autobusu pilna servisa noma Madonas novada pašvaldības vajadzībām
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: M2 vai M3 kategorijas autobusu pilna servisa noma Madonas novada pašvaldības vajadzībām
Beschreibung: M2 vai M3 kategorijas autobusu pilna servisa noma Madonas novada pašvaldības vajadzībām
Interne Kennung: MNP 2026/30
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121000 Busse
5. Los
Los: LOT-0001
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
Los: LOT-0004