2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Bierzwnik na okres 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy, nie wcześniej niż od dnia 01.01.2026 r.
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych od wszystkich właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych, mieszanych oraz nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe i inne nieruchomości wykorzystywane jedynie przez część roku na cele rekreacyjno-wypoczynkowe na których powstają odpady komunalne położonych na terenie Gminy Bierzwnik. 2) Wyposażenie i uzupełnianie nieruchomości w worki do selektywnej zbiórki odpadów, w których gromadzone są odpady po każdorazowym odbiorze odpadów. 3) Odbiór i zagospodarowanie odpadów z Gminnego Punktu Zbierania Odpadów Niebezpiecznych i Problemowych dalej zwanym GPZONiP zlokalizowanym przy ul. Cystersów w Bierzwniku. 4) Dostosowanie techniczne oraz wyposażenie GPZONiP w pojemniki i kontenery przeznaczone do prawidłowej selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. 5) Zorganizowanie dwa razy w roku zbiórki odpadów wielkogabarytowych na terenie gminy Bierzwnik. 6) Odbiór i zagospodarowanie zużytych baterii i akumulatorów, leków przeterminowanych i opakowań po lekach (zebranych w stanowiących własność Wykonawcy pojemnikach usytuowanych w wytypowanych przez Zamawiającego punktach ich przyjmowania). 7) Prowadzenie sprawozdawczości oraz dokumentacji związanej z działalnością objętą zamówieniem w okresie realizacji umowy. 8) Dostarczenie minimum 30 pojemników na odpady o pojemności 120 l oraz minimum 3 pojemników o poj. 1100 l, w tym: w kolorze żółtym (min. 1szt.), zielonym (min. 1 szt.) i niebieskim (min. 1 szt.) do Zamawiającego (pojemniki nowe ,norma PN-EN 840). 9) Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany częstotliwości wywozu oraz rodzaju odpadów odbieranych i zbieranych w związku ze zmianami prawa miejscowego wynikłymi z wprowadzenia nowych regulacji prawa ogólnego, tj. ustawy o odpadach, ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach i innych rodzących zmian w prawie miejscowym, dotyczących gospodarki odpadami. 10) Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: ZŚ.271.9.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych od wszystkich właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych, mieszanych oraz nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe i inne nieruchomości wykorzystywane jedynie przez część roku na cele rekreacyjno-wypoczynkowe na których powstają odpady komunalne położonych na terenie Gminy Bierzwnik.