623785-2026 - Ergebnis
Litauen – Überwachungssysteme – Kazimiero Skučo pasienio užkardos sienos stebėjimo sistemos atnaujinimas
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kazimiero Skučo pasienio užkardos sienos stebėjimo sistemos atnaujinimas
Beschreibung: Perkančioji organizacija numato įsigyti Kazimiero Skučo pasienio užkardos sienos stebėjimo sistemos modernizavimą prie valstybės sienos su Rusijos Federacijos Kaliningrado sritimi, Kazimiero Skučo pasienio užkardos veikimo teritorijoje, Jurbarko ir Pagėgių savivaldybių ribose (nuo valstybės sienos ženklo Nr. 373 iki valstybės sienos ženklo Nr. 414, valstybės sienos ilgis apie 30,62 km), įskaitant optoelektroninę įrangą, detekcinius sprendimus, duomenų perdavimo tinklą, valdymo centrą, elektros ir rezervinio maitinimo sprendimus bei inžinerinius statinius, reikalingus sistemos veikimui.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35125000 Überwachungssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0