2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstellen van een ontwerper voor 't Bikschooltje
Beschreibung: De gemeente beoogt de realisatie van multifunctionele schoolinfrastructuur te Bikschote die inspeelt op hedendaagse onderwijsnoden en tegelijk een meerwaarde biedt voor de lokale gemeenschap. Het project wordt opgevat als een open en flexibele leer- en ontmoetingsomgeving. Er wordt gestreefd naar een architecturaal kwalitatief ontwerp dat functioneel, haalbaar en toekomstgericht is, met bijzondere aandacht voor duurzaamheid, efficiënt ruimtegebruik, energieprestaties en flexibiliteit in de tijd. De gemeente kiest doorheen het gehele traject voor een open en constructieve samenwerking met de ontwerper, waarin dialoog en betrokkenheid van stakeholders centraal staan.
Interne Kennung: PPP02U-1385/6100/20261385
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 20261385 1_1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: PPP02U-1385/6100/20261385
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71200000 Architectural and related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 20261385 1_1