2. Verfahren
Verfahren
Titel: Locatiemanagement Opvang Oekraïners
Beschreibung: Deze aanbesteding heeft tot doel het sluiten van één raamovereenkomst met één partij. De opdracht is erop gericht de gemeente Helmond te ontzorgen door één integrale partij verantwoordelijk te stellen voor het locatiemanagement, het goed functioneren van de opvanglocaties en de kwaliteit van het verblijf van de bewoners. Het locatiemanagement dient bewoners ondersteuning te bieden gericht op zelfredzaamheid en zorg te dragen voor een veilige en leefbare woonomgeving. Daarnaast zet het locatiemanagement actief in op zelfredzaamheid, participatie en sociale integratie van bewoners. Locatiemanagement voor 3 adressen met een totale capaciteit van 470 plekken.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79993000 Gebäude- und Betriebsmittelverwaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 3 verlengingsopties van elk 1 jaar.