2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst hydrologische adviesdiensten
Beschreibung: hydrologische adviesdiensten op basis van modelberekeningen en schadeberekeningen waarbij modellen en werkproces zijn ontwikkeld door HHNK 4 jaar met optie tot verlenging 2 maal 2 jaar geraamde waarde voor opdrachtperiode van 8 jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: In totaal 1 perceel waar met 3 raamcontracten een overeenkomst gesloten wordt. 4 jaar met optie tot verlenging 2x 2 jaar
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: twee verlengingen