2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výstavba FTTH v bílých místech na venkově: Vysokorychlostní internet – IO 10
Beschreibung: Dodavatel, jakožto zhotovitel, provede na základě smlouvy o dílo pro zadavatele, jakožto objednatele, dílo. Předmětem díla je provedení projekčních a akvizičních činností a výstavba FTTH ("Fiber To The Home") sítě k připojení konkrétních adresních míst v intervenční zóně uvedené ve smlouvě o dílo, a to v souladu s podmínkami stanovenými v dotační výzvě Výzva Operačního programu Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost 2021-2027 – Vysokorychlostní internet – výzva I.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231600 Bauarbeiten für Übertragungsnetz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 51300000 Installation von Kommunikationsgeräten, 32562300 Glasfaserkabel für die Datenübertragung, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: FTTH IO10