See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Psihologu pakalpojumu nodrošināšana
Beschreibung: Psihologu pakalpojumu nodrošināšana
Interne Kennung: IeM VP 2026/48
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Procedūras norise saskaņā ar iepirkuma nolikumu
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121270 Dienstleistungen von Psychiatern oder Psychologen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Psihologu pakalpojumu nodrošināšana Valsts policijas Rīgas reģiona teritorijā
Los: LOT-0002
Titel: Psihologu pakalpojumu nodrošināšana Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Preiļu un Līvānu pilsētu teritorijā
Los: LOT-0003
Titel: Psihologu pakalpojumu nodrošināšana Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Balvu pilsētas teritorijā
Los: LOT-0004
Titel: Psihologu pakalpojumu nodrošināšana Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Krāslavas un Dagdas pilsētu teritorijā
Los: LOT-0005
Titel: Psihologu pakalpojumu nodrošināšana Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas pilsētas teritorijā
Los: LOT-0006
Titel: Psihologu pakalpojumu nodrošināšana Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Talsu pilsētas teritorijā
Los: LOT-0007
Titel: Psihologu pakalpojumu nodrošināšana Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas pilsētas teritorijā
Los: LOT-0008
Titel: Psihologu pakalpojumu nodrošināšana Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas pilsētas teritorijā
Los: LOT-0009
Titel: Psihologu pakalpojumu nodrošināšana Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dobeles pilsētas teritorijā
Los: LOT-0010
Titel: Psihologu pakalpojumu nodrošināšana Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma pilsētas teritorijā
Los: LOT-0011
Titel: Psihologu pakalpojumu nodrošināšana Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Valmieras pilsētas teritorijā
Los: LOT-0012
Titel: Psihologu pakalpojumu nodrošināšana Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Alūksnes pilsētas teritorijā
Los: LOT-0013
Titel: Psihologu pakalpojumu nodrošināšana Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Gulbenes pilsētas teritorijā
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: IeM VP 2026/48
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85121270 Psychiatrist or psychologist services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005
Lot: LOT-0006
Lot: LOT-0007
Lot: LOT-0008
Lot: LOT-0009
Lot: LOT-0010
Lot: LOT-0011
Lot: LOT-0012
Lot: LOT-0013