See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dobava električne energije v obdobju od 1.1.2027 do 31.12.2028
Beschreibung: Naročnik Občina Litija, Jerebova ulica 14, 1270 Litija, vabi ponudnike, da v skladu z zahtevami iz razpisne dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila, podajo ponudbo za izvedbo javnega naročila, katerega predmet je dobava električne energije v obdobju od 01.01.2027 do 31.12.2028 za Občino Litija in pravne osebe, ki so pooblastile Občino Litija, da predmetno javno naročilo vodi tudi za njihov račun, in ki so razvidne iz priloge te razpisne dokumentacije, kjer so navedena tudi vsa odjemna mesta, za katere se bo dobavljala elektrika na podlagi izvedenega javnega naročila.
Interne Kennung: JN-78448
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65300000 Stromversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 552432