623839-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Wdrażanie i rozwój systemów teleinformatycznych związanych z działaniami MZ/CeZ (P1/P2). Integracja systemu HiS w zakresie centralnej eRejestracji oraz innymi systemami centralnymi
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWdrażanie i rozwój systemów teleinformatycznych związanych z działaniami MZ/CeZ (P1/P2). Integracja systemu HiS w zakresie centralnej eRejestracji oraz innymi systemami centralnymi
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wdrażanie i rozwój systemów teleinformatycznych związanych z działaniami MZ/CeZ (P1/P2). Integracja systemu HiS w zakresie centralnej eRejestracji oraz innymi systemami centralnymi, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz wymaganiami określonymi przez właściwe instytucje publiczne. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: 1) analizę przedwdrożeniową systemu teleinformatycznego Zamawiającego; 2) opracowanie dokumentacji projektowej i technicznej; 3) udzielenie licencji na rzecz Zamawiającego na korzystanie z Interfejsu do Centralnej e-rejestracji; 4) wdrożenie i konfigurację e-usługi Centralna e-Rejestracja (CeR-P1) - uruchomienie komunikacji systemu AMMS z systemem CeR; 5) testy funkcjonalne, integracyjne i bezpieczeństwa; 6) szkolenia administratorów i użytkowników; 7) uruchomienie produkcyjne e-usługi; 8) zapewnienie wsparcia powdrożeniowego i utrzymania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) zawarty został w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungZP-1559-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
LosLOT-0008
TitelZadanie nr 1
BeschreibungWdrażanie i rozwój systemów teleinformatycznych związanych z działaniami MZ/CeZ (P1/P2). Integracja systemu HiS w zakresie centralnej eRejestracji oraz innymi systemami centralnymi
Interne KennungZP-1559-2026 Zadanie nr 1