See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitvoeren van diensten in regie aan technische installaties, gebouwen en infra
Beschreibung: De opdracht heeft betrekking op het uitvoeren van technische prestaties in regie voor het onderhoud, de herstellingen, aanpassingen en ondersteuning van de technische installaties en infrastructuur binnen de VRT-gebouwen.
Interne Kennung: 2026/OO/1257
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Elektrische installaties
Beschreibung: Uitvoeren van interventies, onderhouds- en aanpassingswerken aan elektrische installaties, waaronder stroomverdeling, verlichting, beveiligings- en communicatiesystemen en aanverwante elektrische toepassingen
Interne Kennung: 01
Haupteinstufung (cpv): 50711000 Reparatur und Wartung von elektrischen Einrichtungen in Gebäuden
Los: LOT-0002
Titel: Mechanische installaties
Beschreibung: Uitvoeren van interventies, onderhouds- en aanpassingswerken aan mechanische installaties en technische uitrustingen, inclusief ondersteunende mechanische werkzaamheden.
Interne Kennung: 02
Los: LOT-0003
Titel: HVAC _ sanitaire installaties
Beschreibung: Uitvoeren van onderhoud, herstellingen, aanpassingen en interventies aan verwarmings-, ventilatie-, koel- en sanitaire installaties.
Interne Kennung: 03
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
Los: LOT-0004
Titel: Algemene kluswerken
Beschreibung: Uitvoeren van diverse ondersteunende werkzaamheden aan gebouwen en infrastructuur, waaronder kleine herstellingen, aanpassingen en praktische ondersteuning. De prestaties kunnen zowel betrekking hebben op geplande werkzaamheden als op dringende interventies en kunnen variëren van kortlopende opdrachten tot langdurige ondersteuning. De raamovereenkomst biedt de nodige flexibiliteit om technische noden op de verschillende VRT-locaties efficiënt op te vangen en de continuïteit van de werking te waarborgen.
Interne Kennung: 04
Haupteinstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste