623859-2025 - Ergebnis
Tschechien – Kraftfahrzeuge – Dodávka nákladního elektromobilu pro společnost 7U s. r. o.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka nákladního elektromobilu pro společnost 7U s. r. o.
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka jednoho kusu nákladního elektromobilu, tzn. vozidla s čistě elektrickým pohonem - Třístranný sklápěč.
Interne KennungDodávka nákladního elektromobilu
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensPodlimitní veřejná zakázka na dodávky zadaná ve zjednodušeném podlimitním řízení dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001