See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren, plaatsen en wegnemen van VIPcatering en VIPinfrastructuur op de Wereldbeker Cyclocross - Vlaamse Duinencross 2026 te Koksijde
Beschreibung: De Gemeente Koksijde heeft de organisatierechten verworven voor Wereldbeker Cyclocross - Vlaamse Duinencross 2026 te Koksijde op zondag 20 december 2026. Voor dit evenement organiseert de gemeente Koksijde een state-of-the-art VIP gebeuren met nadruk op netwerking. Dit lastenboek strekt ertoe een logistieke en culinaire partner te vinden die aan de wensen van het gemeentebestuur, voor wat het VIP-gebeuren betreft, kan tegemoet komen en dit dankzij zijn ervaring, inzet van personele en materiële middelen en knowhow volgens de voorwaarden van dit bestek.
Interne Kennung: PPP00T-4130/6660/2026113
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: openbare procedure
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026113_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Post 4)
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: PPP00T-4130/6660/2026113
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: openbare procedure
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 55520000 Catering services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 2026113_1
Options:
Description of the options: Vereiste opties (Post 4)