2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaak Opvanglocatie Oekraïense Vluchtelingen
Beschreibung: Het onderwerp voor deze opdracht is Schoonmaak Opvanglocatie Oekraïnse Vluchtelingen. Het adres van het gebouw dat schoongemaakt moet worden is: Reeuwijkse Poort 114 en 201 t/m 215. Het behelst een oppervlakte van 10.000 m3, waarin zich de kamers, verblijfruimtes, sanitaire ruimtes en keukens bevinden voor de ruim 500 bewoners.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000