2. Verfahren
Verfahren
Titel: Punctuele aankoop van exoskelet tenten (in 2026 en 2028), gevolgd door een meerjarige open overeenkomst (voor de levensduur van het materieel) voor het onderhoud, de herstellingen en de aanschaf van de wisselstukken voor het verworven patrimonium
Beschreibung: Punctuele aankoop van exoskelet tenten (in 2026 en 2028), gevolgd door een meerjarige open overeenkomst (voor de levensduur van het materieel) voor het onderhoud, de herstellingen en de aanschaf van de wisselstukken voor het verworven patrimonium • 1238 EA exoskelet tenten in 2026 • 180 EA exoskelet tenten in 2028
Interne Kennung: 26IA051
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39522530 Zelte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44212320 Diverse Konstruktionen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 26IA051 - 1
Interne Kennung: 1