623910-2025 - Wettbewerb
Polen – Brennstoffe – Dostawa paliw na potrzeby sprzętu transportowego ZKG "Czyste Miasto, Czysta Gmina"
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa paliw na potrzeby sprzętu transportowego ZKG "Czyste Miasto, Czysta Gmina"
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja dostawy przez wykonawcę dla zamawiającego oleju napędowego i benzyny bezołowiowej 95 dla Związku Komunalnego Gmin „Czyste Miasto, Czysta Gmina”: • realizacja dostawy oleju napędowego w szacunkowej ilości 267 000 litrów oraz benzyny bezołowiowej 95 w szacunkowej ilości 540 litrów do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych „Orli Staw”, Orli Staw 2, 62-834 Ceków oraz • realizacja dostawy oleju napędowego w szacunkowej ilości 8 000 litrów do Stacji Przeładunkowej Odpadów Komunalnych w Sieradzu, ul. Dzigorzewska 4, 98-200 Sieradz. 2. W ramach informacji dodatkowych Zamawiający informuje, że zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp wyznacza termin składania ofert krótszy niż 35 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. 5. Wykonawca pozostaje związany ofertą do dnia 21 stycznia 2026 roku. 6. Zamawiający nie przewiduje obowiązku odbycia przez wykonawcę wizji lokalnej oraz sprawdzenia przez wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u zamawiającego. 7. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium.
Interne KennungUA.271.1.21.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134100 Dieselöl, 09132100 Bleifreies Benzin
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest realizacja dostawy przez wykonawcę dla zamawiającego oleju napędowego i benzyny bezołowiowej 95 dla Związku Komunalnego Gmin „Czyste Miasto, Czysta Gmina”: • realizacja dostawy oleju napędowego w szacunkowej ilości 267 000 litrów oraz benzyny bezołowiowej 95 w szacunkowej ilości 540 litrów do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych „Orli Staw”, Orli Staw 2, 62-834 Ceków oraz • realizacja dostawy oleju napędowego w szacunkowej ilości 8 000 litrów do Stacji Przeładunkowej Odpadów Komunalnych w Sieradzu, ul. Dzigorzewska 4, 98-200 Sieradz. 2) Opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ, - projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 2 do SWZ.