623911-2026 - Ergebnis
Slowakei – Antihämorrhagika – Antihemoragiká 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Antihemoragiká 2026
Beschreibung: Antihemoragiká s 2 účinnými látkami. Zákazka je rozdelená na 2 časti. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky, vrátane vypracovaných technických špecifikácií, zmluvných podmienok na dodanie a distribúciu požadovaného predmetu zákazky sú uvedené v Časti B - Opis predmetu zákazky a Časti E - Návrh rámcovej kúpnej zmluvy v súťažných podkladoch.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33621200 Antihämorrhagika
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Časť č. 2 - Romiplostín
Beschreibung: Antihemoragiká. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky, vrátane vypracovaných technických špecifikácií, zmluvných podmienok na dodanie a distribúciu požadovaného predmetu zákazky sú uvedené v Časti B - Opis predmetu zákazky a Časti E - Návrh rámcovej kúpnej zmluvy v súťažných podkladoch.
Interne Kennung: NL 01/2026/2