623914-2026 - Ergebnis
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.10.2026 r. do 30.09.2029 r.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa energii elektrycznej w okresie od 01.10.2026 r. do 30.09.2029 r.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w rozumieniu i na zasadach określonych w ustawie z dnia 10 kwietnia 1997 roku Prawo energetyczne (Dz. U. z 2022 r. poz. 1385 z późn. zm.) o łącznym szacowanym w zaokrągleniu wolumenie 7,1416 GWh dla wojewódzkich jednostek organizacyjnych wymienionych w wykazie, który stanowi załącznik 7 i 8 do SWZ. Dostawy odbywać się będą na zasadach określonych w projekcie umowy stanowiącym załącznik 6A i 6B do SWZ. Obecna ilość układów pomiarowych rozliczających energie elektryczną – 172 szt. Szczegółowy wykaz punktów poboru energii elektrycznej zawarty jest w załączniku 7 do SWZ. Całkowita moc umowna dla punktów poboru energii elektrycznej – 2,3382 MW (w zaokrągleniu).
Vorherige Bekanntmachung327161-2026
Interne KennungZW-I.272.12.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
LosLOT-0001