2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zorganizowanie dwudniowej konferencji informacyjno-promocyjnej, networkingowej i warsztatowej, ze świadczeniami hotelowymi, gastronomicznymi, technicznymi, dokumentacyjnymi i organizacyjnymi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie dwudniowej konferencji informacyjno-promocyjnej, networkingowej i warsztatowej, ze świadczeniami hotelowymi, gastronomicznymi, technicznymi, dokumentacyjnymi i organizacyjnymi, zgodnie z OPZ stanowiącym załącznik 1 do SWZ: Dzień I – w części konferencyjnej i wykładowej do godziny 18:00 - dla 150-200 osób Dzień I – w części wieczornej networkingowej (wraz z noclegami) od godziny 18:00 dla - 50-100 osób Dzień II – w części warsztatowej dla - 50-100 osób. Konferencja dla minimalnie 150 - maksymalnie 200 uczestników z częścią wykładową oraz wieczorną networkingową wraz z noclegami dla minimalnie 50 - maksymalnie 100 uczestników (w pierwszym dniu), połączoną z warsztatami networkingowymi dla minimalnie 50 - maksymalnie 100 osób (w drugim dniu) - realizowaną w ramach projektu współfinansowanego ze środków unijnych (EFRR). Usługa obejmuje w szczególności zapewnienie obiektu konferencyjnego, sal warsztatowych, noclegów, wyżywienia, serwisu kawowego, obsługi technicznej, obsługi recepcyjnej, ekspertów, prelegentów, moderatora i prowadzących warsztaty, transmisji online, materiałów konferencyjnych, dokumentacji fotograficznej i filmowej, zapewnienie dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami oraz wszelkich usług niezbędnych do prawidłowej realizacji wydarzenia zgodnie z OPZ.
Interne Kennung: OR-D-III.272.94.2026.DG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 15880000 Besondere Nahrungsmittel, 55100000 Dienstleistungen von Hotels, 72400000 Internetdienste, 92111200 Herstellung von Werbe-, Reklame- und Informationsfilmen und -videofilmen, 79540000 Dolmetscherdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie dwudniowej konferencji informacyjno-promocyjnej, networkingowej i warsztatowej, ze świadczeniami hotelowymi, gastronomicznymi, technicznymi, dokumentacyjnymi i organizacyjnymi, zgodnie z OPZ stanowiącym załącznik 1 do SWZ: Dzień I – w części konferencyjnej i wykładowej do godziny 18:00 - dla 150-200 osób Dzień I – w części wieczornej networkingowej (wraz z noclegami) od godziny 18:00 dla - 50-100 osób Dzień II – w części warsztatowej dla - 50-100 osób. Konferencja dla minimalnie 150 - maksymalnie 200 uczestników z częścią wykładową oraz wieczorną networkingową wraz z noclegami dla minimalnie 50 - maksymalnie 100 uczestników (w pierwszym dniu), połączoną z warsztatami networkingowymi dla minimalnie 50 - maksymalnie 100 osób (w drugim dniu) - realizowaną w ramach projektu współfinansowanego ze środków unijnych (EFRR). Usługa obejmuje w szczególności zapewnienie obiektu konferencyjnego, sal warsztatowych, noclegów, wyżywienia, serwisu kawowego, obsługi technicznej, obsługi recepcyjnej, ekspertów, prelegentów, moderatora i prowadzących warsztaty, transmisji online, materiałów konferencyjnych, dokumentacji fotograficznej i filmowej, zapewnienie dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami oraz wszelkich usług niezbędnych do prawidłowej
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamówienie będzie realizowane w zakresie wskazanym w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ, z możliwością uruchomienia opcji. Szczegółowe zasady uruchomienia opcji zostały określone w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) i w projektowanych postanowieniach umowy.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: OR-D-III.272.94.2026.DG
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79952000 Event services
Additional classification (cpv): 22000000 Printed matter and related products, 55300000 Restaurant and food-serving services, 15880000 Special nutritional products, 55100000 Hotel services, 72400000 Internet services, 92111200 Advertising, propaganda and information film and video-tape production, 79540000 Interpretation services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options: