623941-2025 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen – Údržba a opravy elektro – silnoproud
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚdržba a opravy elektro – silnoproud
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS bude provádění údržby a oprav (vč. souvisejících dodávek) silnoproudých systémů a zařízení a kabelových tras náležejících k infrastruktuře spravované ŘSD s. p., pro zajištění jejich spolehlivého provozu. Cílem je zejména zajištění bezporuchového chodu napájecích bodů pro napájení telematických systémů dálnice (DIS – SOS, kamerový systém, meteostanice, automatické sčítače, jednotlivé komunikační bloky, MX rozvaděče, el. závory, ZPI a PDZ, technologické místnosti). Pojem údržba v rámci zavedeného DNS zahrnuje servisní a udržovací práce, drobné opravy, provádění el. revizí a zkoušek, zajištění pohotovostní služby vč. dispečinku. Jedná se převážně o předem plánované činnosti. Pojem opravy v rámci zavedeného DNS zahrnuje odstraňování poruch a závad, přičemž obvykle vyžadují dodání specifických náhradních dílů nebo celých zařízení, jsou časově náročnější nebo vyžadují strojní vybavení. Jejich potřeba je často vyvolána poškozením při dopravní nehodě, cizí osobou, atmosférickými vlivy (bouřkovou činností), stářím, či opotřebením apod. V rámci oprav může být prováděna také preventivní výměna systémů a zařízení nebo jejich částí. Provádění údržby a oprav bude probíhat dle podmínek této zadávací dokumentace a jednotlivých výzev k podání nabídek v DNS podle § 141 ZZVZ, kde bude předmět plnění podrobně specifikován včetně technických a smluvních podmínek. Přesný rozsah bude vždy stanoven položkovým rozpočtem v rámci jednotlivých výzev k podání nabídky.
Vorherige Bekanntmachung736029-2023
Interne Kennung01CS-000379
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50532400 Reparatur und Wartung von Stromverteilungsanlagen
5. Los
LosLOT-0001