2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wymiana okien i drzwi w budynku administracyjno - biurowym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wymiana okien i drzwi w budynku administracyjno - biurowym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku II. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 1 do SWZ wraz z załącznikami oraz projektowane postanowienia umowy, stanowiące załącznik nr 2 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45421100 Einbau von Türen und Fenstern sowie Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45421132 Einbau von Fenstern, 45421000 Bautischlerarbeiten, 45400000 Baufertigstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji i wznowień.
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45421100 Installation of doors and windows and related components
Additional classification (cpv): 45421132 Installation of windows, 45421000 Joinery work, 45400000 Building completion work
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Białostocki (PL841)
Country: Poland
General information