2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servis CT přístroje
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je zajištění služeb, jejichž hlavním účelem je zajištění komplexního pozáručního servisního zabezpečení diagnostického 64vrstvého počítačového tomografu CT Revolution Evo, výrobce GE HealthCare, výrobní číslo CS1004CT03 (dále jen „CT“) včetně preventivní údržby, oprav poruch, dodávek náhradních dílů, technické podpory a souvisejících činností nutných k zajištění bezpečného provozu zdravotnického prostředku v souladu se všemi právními předpisy po dobu 48 měsíců.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421200 Reparatur und Wartung von Röntgengeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Servis CT přístroje
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1) Objednatel je oprávněn smlouvu vypovědět bez sankce, bude-li servisované zařízení trvale vyřazeno z provozu, nahrazeno jiným zařízením nebo přestane-li je objednatel z organizačních, technických nebo ekonomických důvodů provozovat. Výpovědní doba činí 3 měsíce a běží od prvního dne měsíce následujícího po doručení výpovědi. Toto ustanovení je vyhrazenou změnou závazku ve smyslu § 100 odst. 1 ZZVZ. 2) Cena za servisní služby bez DPH bude upravena jednou ročně podle míry inflace vyjádřené přírůstkem průměrného ročního indexu spotřebitelských cen, kterou pro jednotlivé kalendářní roky vyhlašuje Český statistický úřad. První úprava ceny proběhne po uplynutí prvního kalendářního roku trvání této Smlouvy. Změna ceny je účinná od 1. 4. kalendářního roku, v němž je úprava provedena (podle míry inflace za předchozí kalendářní rok). Změna ceny z důvodu inflace je aplikována automaticky, dodatek ke smlouvě nemusí být uzavřen.