623961-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Fernseh- und audiovisuelle Geräte – Rekonstrukce a modernizace Interaktivní expozice a Informačního střediska v Domě Českého Švýcarska v Krásné Lípě – dodávky
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRekonstrukce a modernizace Interaktivní expozice a Informačního střediska v Domě Českého Švýcarska v Krásné Lípě – dodávky
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky spočívající v dodání audiovizuální techniky a elektro vybavení expozice, obsahu expozice a prvků expozice a prvků infocentra za účelem zřízení nové Interaktivní expozice a nového Informačního centra v Domě Českého Švýcarska v Krásné Lípě. Část 1: Audiovizuální technika a elektro vybavení expozice Předmětem části 1 veřejné zakázky je dodávka audiovizuální techniky a elektro vybavení interaktivní expozice Českého Švýcarska. Součástí dodávky je dodání vybavení do místa plnění a jeho montáž, instalace a zprovoznění v místě plnění. Část 2: Obsah expozice Předmětem části 2 veřejné zakázky je dodávka grafických a interaktivních prvků, popisů a dalších expozičních prvků týkajících se obsahu interaktivní expozice České Švýcarsko. Součástí dodávky je dodání vybavení do místa plnění a jeho montáž, instalace a zprovoznění v místě plnění. Část 3: Prvky expozice a prvky infocentra Předmětem části 3 veřejné zakázky je dodávka prvků interaktivní expozice České Švýcarsko a prvků infocentra Domu Českého Švýcarska. Součástí dodávky je dodání vybavení do místa plnění a jeho montáž, instalace a zprovoznění v místě plnění.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör, 48620000 Betriebssysteme, 32321000 Fernsehbildprojektionseinrichtungen, 32322000 Multimediaausrüstung, 32323000 Video-Kontrollschirme, 32324000 Fernsehgeräte, 32330000 Geräte zur Bild- und Tonaufzeichnung und -wiedergabe, 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 32350000 Teile für Ton- und Videoanlagen, 39154000 Messeeinrichtungen, 31530000 Teile für Leuchten und Beleuchtungseinrichtungen, 39151000 Diverse Möbel, 51110000 Installation von elektrischen Einrichtungen, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39121200 Tische, 39172000 Theken, 79810000 Druckereidienste, 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design, 37524100 Lernspiele, 38653400 Leinwände, 39154000 Messeeinrichtungen, 39112000 Stühle
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1: Audiovizuální technika a elektro vybavení expozice
BeschreibungPředmětem části 1 veřejné zakázky je dodávka audiovizuální techniky a elektro vybavení interaktivní expozice Českého Švýcarska. Součástí dodávky je dodání vybavení do místa plnění a jeho montáž, instalace a zprovoznění v místě plnění.
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 32321000 Fernsehbildprojektionseinrichtungen, 32322000 Multimediaausrüstung, 32323000 Video-Kontrollschirme, 32324000 Fernsehgeräte, 32330000 Geräte zur Bild- und Tonaufzeichnung und -wiedergabe, 32350000 Teile für Ton- und Videoanlagen, 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör, 31530000 Teile für Leuchten und Beleuchtungseinrichtungen, 48620000 Betriebssysteme, 51110000 Installation von elektrischen Einrichtungen
LosLOT-0003
TitelČást 3: Prvky expozice a prvky infocentra
BeschreibungPředmětem části 3 veřejné zakázky je dodávka prvků interaktivní expozice České Švýcarsko a prvků infocentra Domu Českého Švýcarska. Součástí dodávky je dodání vybavení do místa plnění a jeho montáž, instalace a zprovoznění v místě plnění.
Interne Kennung3
Haupteinstufung (cpv): 39151000 Diverse Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39154000 Messeeinrichtungen, 39112000 Stühle, 39121200 Tische, 39172000 Theken, 37524100 Lernspiele, 38653400 Leinwände, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen
LosLOT-0002
TitelČást 2: Obsah expozice
BeschreibungPředmětem části 2 veřejné zakázky je dodávka grafických a interaktivních prvků, popisů a dalších expozičních prvků týkajících se obsahu interaktivní expozice České Švýcarsko. Součástí dodávky je dodání vybavení do místa plnění a jeho montáž, instalace a zprovoznění v místě plnění.
Interne Kennung2
Haupteinstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39151000 Diverse Möbel, 39121200 Tische, 39172000 Theken, 79810000 Druckereidienste, 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design, 37524100 Lernspiele, 38653400 Leinwände, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen