See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de reparare si de intretinere pentru autocamioane si autobasculante , piese si accesorii pentru vehicule si motoare de vehicule
Beschreibung: Servicii de reparare si de intretinere pentru autocamioane si autobasculante , piese si accesorii pentru vehicule si motoare de vehicule din parcul auto al Directiei Silvice Maramures si a ocoalelor din subordine conform caiet de sarcini Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor 18 zile. Autoritatea contractantă va răspunde in mod clar solicitarilor de clarificari in a 11-a zi inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor NOTA: Autoritatea contractanta nu este obligata sa raspunda solicitarilor de clarificari/ informatii suplimentare care nu au fost adresate in termenul stabilit.
Interne Kennung: 11540
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Servicii de reparare si de intretinere pentru autocamioane si autobasculante din dotarea Directiei Silvice Maramures
Interne Kennung: 1