2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa w zakresie odbioru i wywozu nieczystości stałych (odpadów komunalno-bytowych) z kompleksów wojskowych będących w administracji 23.Bazy Lotnictwa Taktycznego Mińsk Mazowiecki oraz powiatu mińskiego obejmująca odbiór i wywóz odpadów stałych komunalno-bytowych niesegregowanych (zmieszanych) i odpadów stałych komunalno- bytowych segregowanych
Beschreibung: Usługa w zakresie odbioru i wywozu nieczystości stałych (odpadów komunalno-bytowych) z kompleksów wojskowych będących w administracji 23.Bazy Lotnictwa Taktycznego Mińsk Mazowiecki oraz powiatu mińskiego obejmującej odbiór i wywóz odpadów stałych komunalno-bytowych niesegregowanych (zmieszanych), odpadów stałych komunalno- bytowych segregowanych i odpadów komunalnych - wielkogabarytowych.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i wywóz stałych odpadów komunalno-bytowych niesegregowanych (zmieszanych) i odpadów stałych komunalno-bytowych segregowanych z obiektów administrowanych przez 23. Bazę Lotnictwa Taktycznego na terenie m. Mińsk Mazowiecki w kompleksach: K-799 oraz K-6031 i powiatu mińskiego
Beschreibung: Zadanie nr 1 – odbiór i wywóz stałych odpadów komunalno-bytowych niesegregowanych (zmieszanych) i odpadów stałych komunalno-bytowych segregowanych z obiektów administrowanych przez 23. Bazę Lotnictwa Taktycznego na terenie m. Mińsk Mazowiecki w kompleksach: K-799 oraz K-6031 i powiatu mińskiego
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Odbiór i wywóz stałych odpadów komunalno-bytowych niesegregowanych (zmieszanych) i odpadów stałych komunalno-bytowych segregowanych z obiektów administrowanych przez 23. Bazę Lotnictwa Taktycznego na terenie m. Mińsk Mazowiecki w kompleksach: K-1023 oraz K-0115
Beschreibung: Zadanie nr 2 –odbiór i wywóz stałych odpadów komunalno-bytowych niesegregowanych (zmieszanych) i odpadów stałych komunalno-bytowych segregowanych z obiektów administrowanych przez 23. Bazę Lotnictwa Taktycznego na terenie m. Mińsk Mazowiecki w kompleksach: K-1023 oraz K-0115