623987-2025 - Wettbewerb
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Dostawa energii elektrycznej w 2026 oraz 2027 roku na potrzeby COZL.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa energii elektrycznej w 2026 oraz 2027 roku na potrzeby COZL.
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest: Dostawa energii elektrycznej w 2026 oraz 2027 roku na potrzeby COZL. Zamówienie jest niepodzielne na części, ponieważ ze względów technicznych, organizacyjnych i ekonomicznych tworzy nierozerwalną całość.
Interne KennungCOZL/DZP/AK/3411/PN-110/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest: Dostawa energii elektrycznej w 2026 oraz 2027 roku na potrzeby COZL.
Interne KennungDostawa energii elektrycznej w 2026 oraz 2027 roku na potrzeby COZL.