624001-2026 - Wettbewerb
Polen – Personalcomputer – Dostawa sprzętu komputerowego dla Jednostek Administracji Państwowej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu komputerowego dla Jednostek Administracji Państwowej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Jednostek Administracji Państwowej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji został określony odpowiednio w Specyfikacji technicznej - Załącznik nr 2 do SWZ, w Załączniku nr 3 do SWZ - Projektowanych postanowieniach umowy ramowej oraz w Załączniku nr 4 do SWZ - Projektowanych postanowieniach umowy wykonawczej. 3. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 4. Zamawiający określił szacunkową liczbę zamawianego przedmiotu zamówienia tylko do celów wyceny ofert złożonych przez Wykonawców, która następnie posłuży do opracowania rankingu złożonych ofert. 5. Umowa ramowa - w każdej części - będzie zawierała cały asortyment wymieniony w złożonych ofertach tj. każda Jednostka w czasie obowiązywania umowy ramowej będzie mogła zakupić dowolny sprzęt, określony w Specyfikacji technicznej, stanowiącej Załącznik nr 2 do SWZ. 6. Ilekroć w treści SWZ, w tym w Specyfikacji technicznej, stanowiącej Załącznik nr 2 do SWZ, przedmiot zamówienia został opisany przez wskazanie norm, znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, Zamawiający dopuszcza zaoferowanie przez Wykonawcę rozwiązania równoważnego. 7. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne do opisywanych przez Zamawiającego, jest zobowiązany wykazać, że oferowany przez niego sprzęt/oprogramowanie spełnia wymagania określone w Załączniku nr 2 do SWZ. Równoważność pod względem parametrów technicznych, użytkowych lub eksploatacyjnych ma w szczególności zapewnić uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od przyjętych przez Zamawiającego. 8. Zamawiający informuje, iż prowadzenie postępowań wykonawczych w toku obowiązywania umowy ramowej odbywać się będzie za pośrednictwem Platformy pod adresem: https://zamowienia.eb2b.com.pl lub https://platforma.eb2b.com.pl, która wymagać będzie od Wykonawcy użycia kwalifikowanego podpisu elektronicznego. Platforma posiada następujące funkcjonalności: przekazywanie „Zaproszenia” do udziału w postępowaniu wykonawczym, składanie odpowiedzi na „Zaproszenie” przez osobę/osoby wyznaczone przez Wykonawcę, prowadzenie innej korespondencji pomiędzy Wykonawcą a Zamawiającym lub Jednostkami, w tym przekazywanie umów do podpisu oraz raportowanie. 9. Zakres zamówień wykonawczych każdorazowo zostanie określony przez Jednostki w „Zaproszeniu” do udziału w postępowaniu wykonawczym. 10. Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych wymienionych w Specyfikacji technicznej - Załączniku nr 2 do SWZ. Zamawiający, w przypadku niezłożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych lub gdy złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne - dopuszcza możliwość wezwania Wykonawcy do ich złożenia lub uzupełnienia, w wyznaczonym terminie, chyba, że pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania. 11. Informacja dotycząca finansowania lub współfinansowania. Zamówienie na potrzeby: 1) Ministerstwa Zdrowia jest współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 oraz z Funduszu Spójności w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, 2) Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie będzie współfinansowane ze środków Programu Funduszu Azylu, Migracji i Integracji na lata 2021-2027 w związku z realizacją projektu nr FAMI.02.01-IZ.00-0003/24 pn. „Warmińsko-Mazurskie dostępne dla legalnej migracji" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, 3) Ministerstwa Klimatu i Środowiska jest dofinansowane z Funduszy Europejskich na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko, 4) Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu będzie współfinansowane ze środków Funduszu Azylu, Migracji i Integracji na lata 2021 - 2027 oraz Funduszu Solidarnościowego, 5) Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu pt. Zapewnienie dostępności oraz wykorzystania przez obywateli i przedsiębiorców innowacyjnych usług sieciowych i danych przestrzennych wraz z poprawą bezpieczeństwa, ochrony zdrowia i życia ludzkiego świadczoną przez administrację publiczną (Smart Geoportal), porozumienie nr FERC.02.01-IP.01-0006/25-00, 6) Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej jest finansowane ze środków Unii Europejskiej z programu Pomoc Techniczna dla Funduszy Europejskich 2021-2027 oraz z budżetu państwa, 7) Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska będzie finansowane ze środków Unii Europejskiej, 8) Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego będzie współfinansowane ze środków Funduszy Europejskich na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 (wytyczne dotyczące kwalifikowalności wydatków na lata 2021–2027) oraz Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2021-2028 (wytyczne w zakresie udzielania zamówień w ramach Mechanizmu Finansowego EOG na lata 2021–2028 oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2021–2028). II. TERMIN OBOWIĄZYWANIA UMOWY Termin obowiązywania umowy ramowej: 12 miesięcy od dnia jej zawarcia lub do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na realizację przedmiotu zamówienia, w zależności o tego co nastąpi pierwsze. III. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA WYKONAWCZEGO 1. Termin realizacji zamówienia wykonawczego dla każdej części zamówienia wynosi nie dłużej niż 30 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy wykonawczej. 2. Termin realizacji zamówienia wykonawczego stanowi kryterium oceny ofert w postępowaniu w celu zawarcia umowy ramowej oraz będzie wiążący dla Wykonawcy na etapie realizacji zamówień wykonawczych.
Interne KennungWIP.261.36.2026.NP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30213200 Tablettcomputer, 30213100 Tragbare Computer
5. Los
LosLOT-0001
Titelczęść 1 - Jednostki centralne
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Jednostek Administracji Państwowej, określonych w Załączniku nr 1 do SWZ 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji został określony odpowiednio w Specyfikacji technicznej - Załącznik nr 2 do SWZ, w Załączniku nr 3 do SWZ - Projektowanych postanowieniach umowy ramowej oraz w Załączniku nr 4 do SWZ - Projektowanych postanowieniach umowy wykonawczej. 3. Zamawiający określił szacunkową liczbę zamawianego przedmiotu zamówienia tylko do celów wyceny ofert złożonych przez Wykonawców, która następnie posłuży do opracowania rankingu złożonych ofert. 4. Umowa ramowa - w każdej części - będzie zawierała cały asortyment wymieniony w złożonych ofertach tj. każda Jednostka w czasie obowiązywania umowy ramowej będzie mogła zakupić dowolny sprzęt, określony w Specyfikacji technicznej, stanowiącej Załącznik nr 2 do SWZ. III. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA WYKONAWCZEGO 1. Termin realizacji zamówienia wykonawczego dla każdej części zamówienia wynosi nie dłużej niż 30 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy wykonawczej. 2. Termin realizacji zamówienia wykonawczego stanowi kryterium oceny ofert w postępowaniu w celu zawarcia umowy ramowej oraz będzie wiążący dla Wykonawcy na etapie realizacji zamówień wykonawczych. IV. GWARANCJA 1. Wymagany jest minimum 36 miesięczny okres gwarancji jakości na dostarczony przedmiot zamówienia w zakresie części 1 - 4 oraz minimum 24 miesięczny okres gwarancji jakości na dostarczony przedmiot zamówienia w zakresie części 5, z wyłączeniem okresu gwarancji na baterię w przypadku laptopów i tabletów, dla których okres ten wynosi minimum 12 miesięcy, a dla których w Specyfikacji technicznej nie wskazano innych warunków. 2. Bieg terminu obowiązywania gwarancji rozpoczyna się od dnia podpisania protokołu odbioru dostawy - bez zastrzeżeń przez obie strony umowy wykonawczej. 3. Okres gwarancji stanowi kryterium oceny ofert w postępowaniu w celu zawarcia umowy ramowej oraz będzie wiążący dla Wykonawcy na etapie realizacji zamówień wykonawczych. 4. Szczegółowe warunki gwarancji opisane są w Projektowanych postanowieniach umowy ramowej oraz w Projektowanych postanowieniach umowy wykonawczej, stanowiących odpowiednio Załącznik nr 3 i 4 do SWZ.
LosLOT-0002
Titelczęść 2 - Komputer All In One
LosLOT-0003
Titelczęść 3 - Monitory
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
LosLOT-0004
Titelczęść 4 - Komputery przenośne
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
LosLOT-0005
Titelczęść 5 - Tablety
Haupteinstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer