See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zapewnienie połączeń między lokalizacjami - lokalizacje od 31 do 43
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest podłączenie, techniczne uruchomienie, odbiór i całodobowe świadczenie przez 24 miesiące usług dostępu do Internetu oraz zagregowanych usług transmisji danych dla lokalizacji GIOŚ; 2. Opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego realizacji, w tym Parametry graniczne, zawiera Załącznik nr 8 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia” oraz „Formularz asortymentowo-cenowy” – Załącznik nr 10 do SWZ, odpowiednio dla każdej z części zamówienia. 3. Opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców. 4. W przypadku, gdy Wykonawca oferuje rozwiązania równoważne dla norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych wskazanych w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp zobowiązany jest do złożenia adekwatnych przedmiotowych środków dowodowych opisanych w art. 104-107 ustawy Pzp oraz w Rozdziale XI SWZ oraz Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ. Przedmiotowe środki dowodowe muszą udowodnić, iż w równoważnym stopniu (tym samym bądź lepszym) zaproponowane rozwiązania spełniają opis przedmiotu zamówienia. Ciężar udowodnienia spoczywa na Wykonawcy. 5. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na dowolną część lub części zamówienia. Oferta musi zawierać wszystkie pozycje asortymentowe w ramach części zamówienia na którą jest składana.
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.74.2026.JBS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72400000 Internetdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 31 – ul. Motylewska 5a, 64-920 Piła;
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.74.2026.JBS - Część 31
Los: LOT-0002
Titel: Część 32 – ul. Floriańska 108, 38-200 Jasło;
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.74.2026.JBS - Część 32
Los: LOT-0003
Titel: Część 33 – Pl. Dominikański 3, 37-700 Przemyśl;
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.74.2026.JBS - Część 33
Los: LOT-0004
Titel: Część 34 – ul. Niemcewicza 26, 71-520 Szczecin;
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.74.2026.JBS - Część 34
Los: LOT-0005
Titel: Część 35 – ul. Zgoda 23, 75-553 Koszalin;
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.74.2026.JBS - Część 35
Los: LOT-0006
Titel: Część 36 – ul. Targowa 4, 07-412 Ostrołęka;
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.74.2026.JBS - Część 36
Los: LOT-0007
Titel: Część 37 – ul. Pułaskiego 9A, 26-600 Radom;
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.74.2026.JBS - Część 37
Los: LOT-0008
Titel: Część 38 – ul. Strażacka 6, 06-400 Ciechanów;
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.74.2026.JBS - Część 38
Los: LOT-0009
Titel: Część 39 – ul. Kolegialna 15, 09-402 Płock;
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.74.2026.JBS - Część 39
Los: LOT-0010
Titel: Część 40 – ul. Warszawska 28, 58-500 Jelenia Góra;
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.74.2026.JBS - Część 40
Los: LOT-0011
Titel: Część 41 – ul. Rzeczypospolitej 10/12, 59-220 Legnica;
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.74.2026.JBS - Część 41
Los: LOT-0012
Titel: Część 42 – ul. A. Mickiewicza 16, 58-300 Wałbrzych;
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.74.2026.JBS - Część 42
Los: LOT-0013
Titel: Część 43 – ul. Lwowska 25, 65-225 Zielona Góra;
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.74.2026.JBS - Część 43