624013-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Zakup wyposażenia i sprzętu w ramach realizacji zadania pn. „Wysoka jakość ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Sokółce”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup wyposażenia i sprzętu w ramach realizacji zadania pn. „Wysoka jakość ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Sokółce”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia i sprzętu w ramach realizacji zadania pn. „Wysoka jakość ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Sokółce” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zawiera Załącznik nr 2.1-2.12 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3 do SWZ.
Interne KennungDL.262.17.2026.DM
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0002
TitelCzęść 1 - dostawa stołu chirurgiczno - zabiegowego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: - stołu chirurgiczno – zabiegowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.1 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192200 Medizinische Tische
LosLOT-0003
TitelCzęść 2 - dostawa defibrylatora z funkcją monitorowania
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa: - defibrylatora przenośnego wraz z wymaganym wyposażeniem i uruchomieniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.2 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
LosLOT-0004
TitelCzęść 3 - dostawa ultrasonografu na potrzeby chirurgii
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: - aparatu ultrasonograficznego przeznaczonego do badań chirurgicznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.3 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
LosLOT-0005
TitelCzęść 4 – dostawa ultrasonografu na potrzeby ginekologii
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: - aparatu ultrasonograficznego przeznaczonego do badań ginekologicznych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zawiera Załącznik nr 2.4 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3 do SWZ.
LosLOT-0006
TitelCzęść 5 – dostawa specjalistycznego ultrasonografu urologicznego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: - ultrasonografu z wyposażeniem i funkcjami wymaganymi do diagnostyki urologicznej Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zawiera Załącznik nr 2.5 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3 do SWZ.
LosLOT-0007
TitelCzęść 6 – dostawa urządzeń elektrochirurgicznych
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa - diatermii, - noża chirurgicznego z modułem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zawiera Załącznik nr 2.6 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33161000 Elektrochirurgieanlage
LosLOT-0008
TitelCzęść 7 – dostawa i montaż lamp zabiegowych i bezcieniowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż (tam gdzie wymagane): - lampy sufitowej małej, - lampy sufitowej dużej, -lampy bezcieniowej małej, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zawiera Załącznik nr 2.7 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33167000 OP-Beleuchtung, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
LosLOT-0009
TitelCzęść 8 – dostawa aparatu KTG
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa aparatu KTG wraz z wymaganym wyposażeniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zawiera Załącznik nr 2.8 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
LosLOT-0010
TitelCzęść 9 – mebli i wyposażenia medycznego gabinetów badań
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: - stanowiska badań i wyposażenie medyczne dla chirurgii, w skład którego wchodzi: taboret, kozetka elektryczna, szafa medyczna duża i podest; - stanowiska badań i wyposażenie medyczne dla ortopedii, w skład którego wchodzi: stolik zabiegowy, szafa na leki, kozetka elektryczna, szafa medyczna, wózek zabiegowy i taboret; - stanowiska badań i wyposażenie medyczne dla ginekologii, w skład którego wchodzi: kozetka, fotel ginekologiczny, szafa medyczna, stolik zabiegowy i taboret; - stanowiska badań i wyposażenie medyczne dla urologii, w skład którego wchodzi: stolik zabiegowy, szafa na leki, kozetka elektryczna, szafa medyczna i taboret. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zawiera Załącznik nr 2.9 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
LosLOT-0011
TitelCzęść 10 – dostawa mebli biurowych do gabinetów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: - zestawu biurowego dla chirurgii, w skład którego wchodzi: biurko, kontenerek, fotel i krzesło; - zestawu biurowego dla ortopedii, w skład którego wchodzi: biurko, kontenerek, fotel i krzesło; - zestawu biurowego dla ginekologii, w skład którego wchodzi: biurko, kontenerek, fotel i krzesło; - zestawu biurowego dla urologii, w skład którego wchodzi: biurko, kontenerek, fotel i krzesło; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zawiera Załącznik nr 2.10 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39113100 Sessel, 39112000 Stühle
LosLOT-0012
TitelCzęść 11 – dostawa wyposażenia pracowni gipsowej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia pracowni gipsowej, obejmującego: – stół do gipsowania, – taboret, – zlew z odstojnikiem, – blat do zdejmowania gipsu, – biurko robocze, – krzesło obrotowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zawiera Załącznik nr 2.11 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3 do SWZ.
LosLOT-0013
TitelCzęść 12 – dostawa lodówki na leki wraz z zabudową medyczną
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: - lodówka na leki w zabudowie z blatem roboczym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zawiera Załącznik nr 2.12 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
624013-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifierDL.262.17.2026.DM
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
LotLOT-0002
Additional classification (cpv): 33192200 Medical tables
LotLOT-0003
Additional classification (cpv): 33182100 Defibrillator
LotLOT-0004
Additional classification (cpv): 33112200 Ultrasonic unit
LotLOT-0005
LotLOT-0006
LotLOT-0007
Additional classification (cpv): 33161000 Electrosurgical unit
LotLOT-0008
Additional classification (cpv): 33167000 Surgical lights, 33190000 Miscellaneous medical devices and products
LotLOT-0009
TitleCzęść 8 – dostawa aparatu KTG
Additional classification (cpv): 33123210 Cardiac-monitoring devices
LotLOT-0010
Additional classification (cpv): 33192000 Medical furniture
LotLOT-0011
Additional classification (cpv): 39113100 Armchairs, 39112000 Chairs
LotLOT-0012
LotLOT-0013
Additional classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 33192000 Medical furniture