See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Logistiek Park Waasland (LPW) fase Oost: Raamovereenkomst studiewerk GRUP en uitvoering
Beschreibung: Maatschappij Linkerscheldeoever wenst een GRUP te laten opmaken voor Logistiek Park Waasland fase Oost volgens het geïntegreerd planningsproces. LPW Oost bevindt zich tussen de Natiestraat en de Schoorstraat te Beveren. In het oosten grenst LPW Oost aan het gebied Haasop. Naast LPW Oost fase 2-5, is er nog een andere zone (ca. 3 ha) in deze ruime omgeving waar ook een industriële invulling mogelijk zou zijn. Het betreft een zone die verder oostelijk is gelegen, tussen een spoorwegbundel en de Hazopweg-Steenlandlaan. De oppervlakte van de nog te ontwikkelen terreinen bedraagt 41 ha netto (62 ha bruto) voor LPW Oost fase 2-5 en ca. 3,25 ha bruto voor Hazopweg. De opdracht bestaat uit: Studiewerk GRUP: • voorbereidende fase met evaluatie bestaand studiewerk en bijkomend studiewerk; • startfase met kennisgeving; • scopingsfase; • voorontwerp GRUP; • ontwerp GRUP; • GRUP. & uitvoering: • technische studie; • opmaak omgevingsvergunning; • opmaak opdrachtdocumenten en verslag van nazicht; • aanbesteding werken. en hiermee verwante opdrachten. De aanbestedende overheid behoudt zich het recht voor om deze opdracht uit te breiden naar opdrachten die gelinkt zijn aan deze opdracht om zodoende een vlotte afwikkeling te bewerkstelligen.
Interne Kennung: 2024-08
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71420000 Landschaftsgestaltung, 71410000 Stadtplanung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2024-08 - 1
Interne Kennung: 1