2. Verfahren
Verfahren
Titel: Släckbil till Räddningstjänsten
Beschreibung: Upphandlingen avser köp och leverans av Släckbil till Räddningstjänsten i Eksjö.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Öppet förfarande enligt LOU
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114100 Notfallwagen, 34114110 Rettungswagen, 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001