624049-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Dostawa leków
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa leków
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, określony został w formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung20/ZP/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 - PRODUKTY LECZNICZE
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej części zamówienia, określony został w formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 - PRODUKTY LECZNICZE
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3 - PRODUKTY LECZNICZE
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4 - PRODUKTY LECZNICZE
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 5 - PRODUKTY LECZNICZE
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 6 - PRODUKTY LECZNICZE
LosLOT-0007
TitelCzęść nr 7 - PRODUKTY LECZNICZE
LosLOT-0008
TitelCzęść nr 8 - PRODUKTY LECZNICZE
LosLOT-0009
TitelCzęść nr 9 - PRODUKTY LECZNICZE
LosLOT-0010
TitelCzęść nr 10 - PRODUKTY LECZNICZE