See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace stávající páskové knihovny IBM TS3500 v Centru BIOCEV
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zejména dodávka prvků do páskové knihovny a příslušného SW a zajištění HW a SW podpory výrobcem po dobu 5 let. Podrobná specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je uvedena v návrhu smlouvy, konkrétně v její příloze č. 1 „Tabulka technických parametrů“. Cílem veřejné zakázky je modernizace stávající páskové knihovny IBM TS3500 provozované v Centru BIOCEV jako úložiště vědeckých dat v rámci systémů IBM Storage Scale a Storage Protect, a to konkrétně obnovení komponent, kterým bude končit možnost prodloužení podpory výrobce, s možností zachování použití původních datových pásek a použití původních páskových mechanik. Současná pásková knihovna je složena ze 4 chassis, obsahuje 7 páskových mechanik TS1150 komunikujících se zálohovacím systémem IBM Storage Scale a Storage Protect přes FC SAN. Data jsou uložena na páskách IBM Tape Cartrige 3592 Type D.
Interne Kennung: TA: 806935
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233120 Magnetbandspeicher
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233160 Streamer-Laufwerk, 30234700 Magnetbänder, 72261000 Software-Unterstützung, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0003