624055-2025 - Wettbewerb
Polen – Ausbildung – Świadczenie usług szkoleniowych w zakresie oceny funkcjonalnej dla pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług szkoleniowych w zakresie oceny funkcjonalnej dla pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie oceny funkcjonalnej w wymiarze 32 godzin dla grupy średnio 20 osobowej – pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych. 2) Zakres zamówienia podstawowego obejmuje świadczenie usług szkoleniowych w liczbie: a) Część E: województwo małopolskie - 320 godzin usług szkoleniowych, 10 grup szkoleniowych, b) Część G: województwo pomorskie - 224 godziny usług szkoleniowych, 7 grup szkoleniowych, c) Część H: województwo śląskie - 448 godzin usług szkoleniowych, 14 grup szkoleniowych, d) Część K: województwo wielkopolskie - 480 godzin usług szkoleniowych, 15 grup szkoleniowych, e) Część L: województwo zachodniopomorskie - 256 godzin usług szkoleniowych, 8 grup szkoleniowych, Przez godzinę szkolenia należy rozumieć 45 minut zajęć. Liczba godzin szkoleń w ciągu jednego dnia: minimalna – 4 godziny, maksymalna – 8 godzin. Cykl szkoleniowy dla jednej grupy powinien się zamknąć w maksymalnie 60 dni. 3) Zakres zamówienia objętego prawem opcji obejmuje dodatkowe godziny szkoleń, tj.: a) Część E: województwo małopolskie - 160 godzin szkoleniowych, b) Część G: województwo pomorskie - 112 godzin szkoleniowych, c) Część H: województwo śląskie - 224 godziny szkoleniowe, d) Część K: województwo wielkopolskie - 240 godzin szkoleniowych, e) Część L: województwo zachodniopomorskie - 128 godzin szkoleniowych; z zastrzeżeniem, iż zakres ten może być realizowany w całości lub części. Szczegóły dotyczące prawa opcji zawiera rozdz. II ust. 3 SWZ oraz wzór umowy (załącznik nr 3 do SWZ). 4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2 i 2A do SWZ. 5) Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, zgodnie z poniższym podziałem: a) część E: świadczenie usługi szkoleniowej w województwie małopolskim, b) część G: świadczenie usługi szkoleniowej w województwie pomorskim, c) część H: świadczenie usługi szkoleniowej w województwie śląskim, d) część K: świadczenie usługi szkoleniowej w województwie wielkopolskim, e) część L: świadczenie usługi szkoleniowej w województwie zachodniopomorskim, 6) Zamawiający nie ogranicza liczby części, na którą wykonawca może złożyć ofertę, ani nie wskazuje maksymalnej liczby części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu wykonawcy; 7) Zamawiający nie przewiduje możliwości składania ofert wariantowych. 8) Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień na usługi podobne w rozumieniu przepisu art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. 9) Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji (art. 441 ustawy Pzp) polegającego na wykonaniu dodatkowych godzin usług szkoleniowych dla dodatkowych grup szkoleniowych, w wymiarze godzin wskazanym w rozdz. II ust. 1 pkt 3) SWZ. Szczegółowy zakres usług objętych prawem opcji został określony w załączniku nr 2 do SWZ. b) Szczegóły dotyczące opcji, określenie rodzaju i okoliczności skorzystania z prawa opcji zawiera załącznik nr 3 do SWZ (wzór umowy). 10) Termin realizacji zamówienia: do 5 miesięcy od daty zawarcia Umowy nie później jednak niż do 31.03.2026 r., z zastrzeżeniem, że wykonanie Przedmiotu Umowy w zakresie części objętej prawem opcji nie może przekroczyć daty zakończenia realizacji Umowy. Oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji, Zamawiający złoży nie później niż na 3 miesiące przed upływem terminu realizacji Umowy, 11) Adres świadczenia usługi: szkolenia będą realizowane w formie on-line. Wykonawca zapewnia narzędzie do szkoleń w formule on-line.12) Zamawiający przewiduje wypłatę wynagrodzenia w częściach – po przeprowadzeniu szkolenia w każdej grupie. Wynagrodzenie będzie płatne w terminie do 30 dni od dnia otrzymania przez Zamawiającego rachunku/faktury VAT za wykonanie usługi. 13) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ. 14) Zamawiający nie przewiduje dodatkowych wymagań związanych z realizacją zamówienia, w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp; 15) Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie dla wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp (klauzula zastrzeżona); 16) Czynności techniczne i organizacyjne związane z przeprowadzeniem szkolenia (nie dotyczy osobistego wykonywania czynności przez Wykonawcę lub podwykonawcę), winny być wykonywane na zasadach z rozdz. II ust. 7 pkt 3) SWZ
Interne KennungDZP.382.6.16.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensart. 360 pkt 3 ustawy Pzp
Zentrale Elemente des VerfahrensKomunikacja w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcami, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim, w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej o nazwie eZamawiający (zwanej dalej także: „platformą” lub „platformą zakupową”) pod adresem: https://us.ezamawiajacy.pl/
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
LosLOT-0010
TitelŚwiadczenie usług szkoleniowych w zakresie oceny funkcjonalnej dla pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych (część G)
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie oceny funkcjonalnej w wymiarze 32 godzin dla grupy średnio 20-osobowej – pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych. 2) Zakres zamówienia podstawowego obejmuje świadczenie usług szkoleniowych w liczbie: - 224 godziny usług szkoleniowych, 7 grup szkoleniowych, Przez godzinę szkolenia należy rozumieć 45 minut zajęć. Liczba godzin szkoleń w ciągu jednego dnia: minimum – 4 godziny, maksimum – 8 godzin. Cykl szkoleniowy dla jednej grupy powinien się zamknąć w maksymalnie 60 dni. 3) Zakres zamówienia objętego prawem opcji obejmuje dodatkowe godziny szkoleń, tj.: 112 godzin szkoleniowych 4) Termin realizacji zamówienia: do 5 miesięcy od daty zawarcia Umowy nie później jednak niż do 31.03.2026 r., z zastrzeżeniem, że wykonanie Przedmiotu Umowy w zakresie części objętej prawem opcji nie może przekroczyć daty zakończenia realizacji Umowy. Oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji, Zamawiający złoży nie później niż na 3 miesiące przed upływem terminu realizacji Umowy 5) Adres świadczenia usługi: szkolenia będą realizowane w formie on-line. Wykonawca zapewnia narzędzie do szkoleń w formule on-line. 6) Zamawiający przewiduje wypłatę wynagrodzenia w częściach – po przeprowadzeniu szkolenia w każdej grupie. Wynagrodzenie będzie płatne w terminie do 30 dni od dnia otrzymania przez Zamawiającego rachunku/faktury VAT za wykonanie usługi. 7) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennungczęść G - województwo pomorskie
Optionen
Beschreibung der OptionenZakres zamówienia objętego prawem opcji obejmuje dodatkowe godziny szkoleń, tj.: 112 godzin szkoleniowych
LosLOT-0011
TitelŚwiadczenie usług szkoleniowych w zakresie oceny funkcjonalnej dla pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych (część H)
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie oceny funkcjonalnej w wymiarze 32 godzin dla grupy średnio 20-osobowej – pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych. 2) Zakres zamówienia podstawowego obejmuje świadczenie usług szkoleniowych w liczbie: - 448 godzin usług szkoleniowych, 14 grup szkoleniowych, Przez godzinę szkolenia należy rozumieć 45 minut zajęć. Liczba godzin szkoleń w ciągu jednego dnia: minimum – 4 godziny, maksimum – 8 godzin. Cykl szkoleniowy dla jednej grupy powinien się zamknąć w maksymalnie 60 dni. 3) Zakres zamówienia objętego prawem opcji obejmuje dodatkowe godziny szkoleń, tj.: 224 godzin szkoleniowych 4) Termin realizacji zamówienia: do 5 miesięcy od daty zawarcia Umowy nie później jednak niż do 31.03.2026 r., z zastrzeżeniem, że wykonanie Przedmiotu Umowy w zakresie części objętej prawem opcji nie może przekroczyć daty zakończenia realizacji Umowy. Oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji, Zamawiający złoży nie później niż na 3 miesiące przed upływem terminu realizacji Umowy 5) Adres świadczenia usługi: szkolenia będą realizowane w formie on-line. Wykonawca zapewnia narzędzie do szkoleń w formule on-line. 6) Zamawiający przewiduje wypłatę wynagrodzenia w częściach – po przeprowadzeniu szkolenia w każdej grupie. Wynagrodzenie będzie płatne w terminie do 30 dni od dnia otrzymania przez Zamawiającego rachunku/faktury VAT za wykonanie usługi. 7) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennungczęść H: województwo śląskie
Beschreibung der OptionenZakres zamówienia objętego prawem opcji obejmuje dodatkowe godziny szkoleń, tj.: 224 godziny szkoleniowe
LosLOT-0013
TitelŚwiadczenie usług szkoleniowych w zakresie oceny funkcjonalnej dla pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych (część K)
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie oceny funkcjonalnej w wymiarze 32 godzin dla grupy średnio 20-osobowej – pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych. 2) Zakres zamówienia podstawowego obejmuje świadczenie usług szkoleniowych w liczbie: -480 godzin usług szkoleniowych, 15 grup szkoleniowych, Przez godzinę szkolenia należy rozumieć 45 minut zajęć. Liczba godzin szkoleń w ciągu jednego dnia: minimum – 4 godziny, maksimum – 8 godzin. Cykl szkoleniowy dla jednej grupy powinien się zamknąć w maksymalnie 60 dni. 3) Zakres zamówienia objętego prawem opcji obejmuje dodatkowe godziny szkoleń, tj.: 240 godziny szkoleniowe 4) Termin realizacji zamówienia: do 5 miesięcy od daty zawarcia Umowy nie później jednak niż do 31.03.2026 r., z zastrzeżeniem, że wykonanie Przedmiotu Umowy w zakresie części objętej prawem opcji nie może przekroczyć daty zakończenia realizacji Umowy. Oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji, Zamawiający złoży nie później niż na 3 miesiące przed upływem terminu realizacji Umowy 5) Adres świadczenia usługi: szkolenia będą realizowane w formie on-line. Wykonawca zapewnia narzędzie do szkoleń w formule on-line. 6) Zamawiający przewiduje wypłatę wynagrodzenia w częściach – po przeprowadzeniu szkolenia w każdej grupie. Wynagrodzenie będzie płatne w terminie do 30 dni od dnia otrzymania przez Zamawiającego rachunku/faktury VAT za wykonanie usługi. 7) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennungczęść K: województwo wielkopolskie
Beschreibung der OptionenZakres zamówienia objętego prawem opcji obejmuje dodatkowe godziny szkoleń, tj.: 240 godzin szkoleniowych
LosLOT-0015
TitelŚwiadczenie usług szkoleniowych w zakresie oceny funkcjonalnej dla pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych (część L)
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie oceny funkcjonalnej w wymiarze 32 godzin dla grupy średnio 20-osobowej – pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych. 2) Zakres zamówienia podstawowego obejmuje świadczenie usług szkoleniowych w liczbie: -256 godzin usług szkoleniowych, 8 grup szkoleniowych, Przez godzinę szkolenia należy rozumieć 45 minut zajęć. Liczba godzin szkoleń w ciągu jednego dnia: minimum – 4 godziny, maksimum – 8 godzin. Cykl szkoleniowy dla jednej grupy powinien się zamknąć w maksymalnie 60 dni. 3) Zakres zamówienia objętego prawem opcji obejmuje dodatkowe godziny szkoleń, tj.: 128 godzin szkoleniowych 4) Termin realizacji zamówienia: do 5 miesięcy od daty zawarcia Umowy nie później jednak niż do 31.03.2026 r., z zastrzeżeniem, że wykonanie Przedmiotu Umowy w zakresie części objętej prawem opcji nie może przekroczyć daty zakończenia realizacji Umowy. Oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji, Zamawiający złoży nie później niż na 3 miesiące przed upływem terminu realizacji Umowy 5) Adres świadczenia usługi: szkolenia będą realizowane w formie on-line. Wykonawca zapewnia narzędzie do szkoleń w formule on-line. 6) Zamawiający przewiduje wypłatę wynagrodzenia w częściach – po przeprowadzeniu szkolenia w każdej grupie. Wynagrodzenie będzie płatne w terminie do 30 dni od dnia otrzymania przez Zamawiającego rachunku/faktury VAT za wykonanie usługi. 7) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennungczęść L: województwo zachodniopomorskie
Beschreibung der OptionenZakres zamówienia objętego prawem opcji obejmuje dodatkowe godziny szkoleń, tj.: 128 godzin szkoleniowych
LosLOT-0016
TitelŚwiadczenie usług szkoleniowych w zakresie oceny funkcjonalnej dla pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych (część E)
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie oceny funkcjonalnej w wymiarze 32 godzin dla grupy średnio 20-osobowej – pracowników publicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych. 2) Zakres zamówienia podstawowego obejmuje świadczenie usług szkoleniowych w liczbie: 320 godzin usług szkoleniowych, 10 grup szkoleniowych, Przez godzinę szkolenia należy rozumieć 45 minut zajęć. Liczba godzin szkoleń w ciągu jednego dnia: minimum – 4 godziny, maksimum – 8 godzin. Cykl szkoleniowy dla jednej grupy powinien się zamknąć w maksymalnie 60 dni. 3) Zakres zamówienia objętego prawem opcji obejmuje dodatkowe godziny szkoleń, tj.: 160 godzin szkoleniowych 4) Termin realizacji zamówienia: do 5 miesięcy od daty zawarcia Umowy nie później jednak niż do 31.03.2026 r., z zastrzeżeniem, że wykonanie Przedmiotu Umowy w zakresie części objętej prawem opcji nie może przekroczyć daty zakończenia realizacji Umowy. Oświadczenie o skorzystaniu z prawa opcji, Zamawiający złoży nie później niż na 3 miesiące przed upływem terminu realizacji Umowy 5) Adres świadczenia usługi: szkolenia będą realizowane w formie on-line. Wykonawca zapewnia narzędzie do szkoleń w formule on-line. 6) Zamawiający przewiduje wypłatę wynagrodzenia w częściach – po przeprowadzeniu szkolenia w każdej grupie. Wynagrodzenie będzie płatne w terminie do 30 dni od dnia otrzymania przez Zamawiającego rachunku/faktury VAT za wykonanie usługi. 7) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia oraz warunki płatności zawiera wzór umowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennungczęść E: województwo małopolskie
Beschreibung der OptionenZakres zamówienia objętego prawem opcji obejmuje dodatkowe godziny szkoleń, tj.: 160 godzin szkoleniowych