See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overheidsopdracht voor diensten met het doel het behoud, en het stofvrij maken van de collecties en van de gebeeldhouwde en beschilderde interieurdecoraties van het Stadhuis van Brussel
Beschreibung: Overheidsopdracht voor diensten met het doel het behoud, en het stofvrij maken van de collecties en van de gebeeldhouwde en beschilderde interieurdecoraties van het Stadhuis van Brussel
Interne Kennung: AFA/014088/NBZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92521210 Konservierung von Exponaten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AFA/014088/NBZ - 1
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 92521000 Dienstleistungen von Museen
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 92521000 Museum services
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Country: Belgium
General information
Reserved participation: