2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa 6 serwerów na potrzeby Głównego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 6 serwerów, na potrzeby Głównego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa, w tym: 4 serwery typu 1 oraz 2 serwery typu 2. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, został określony w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz Załączniku nr 2 do SWZ - Projektowanych postanowieniach umowy. 4. Zamawiającym jest Główny Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa, Al. Jana Pawła II 11, 00-828 Warszawa w imieniu i na rzecz którego działa Centrum Obsługi Administracji Rządowej, ul. Powsińska 69/71, 02-903 Warszawa. 5. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. 6. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej, o której mowa w art. 227 - 238 ustawy Pzp. 7. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych w rozumieniu art. 92 pkt. 1 ustawy Pzp. 8. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. 9. Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej, o której mowa w art. 311 – 315 ustawy Pzp. 10. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu. 11. Zamawiający nie dopuszcza złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty. 12. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane, a możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie została przewidziana w ogłoszeniu o zamówieniu.
Interne Kennung: WIP.261.62.2025.OM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zakup i dostawa 6 serwerów na potrzeby Głównego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 6 serwerów, na potrzeby Głównego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa, w tym: 4 serwery typu 1 oraz 2 serwery typu 2. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, został określony w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz Załączniku nr 2 do SWZ - Projektowanych postanowieniach umowy. 4. Zamawiającym jest Główny Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa, Al. Jana Pawła II 11, 00-828 Warszawa w imieniu i na rzecz którego działa Centrum Obsługi Administracji Rządowej, ul. Powsińska 69/71, 02-903 Warszawa.
Menge: 6 Stück