2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu Gminy Ruciane - Nida
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości na których znajdują się domki letniskowe, na których powstają odpady. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór wszystkich rodzajów odpadów komunalnych, w tym: 1) Odpadów komunalnych zmieszanych; 2) Odpadów komunalnych zbieranych w sposób selektywny „u źródła” z podziałem na frakcje. 3. Przewidywana ilość odpadów obejmujących zamówienie wynosi 4200 Mg 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ
Interne Kennung: IGK.271.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości na których znajdują się domki letniskowe, na których powstają odpady. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór wszystkich rodzajów odpadów komunalnych, w tym: 1) Odpadów komunalnych zmieszanych; 2) Odpadów komunalnych zbieranych w sposób selektywny „u źródła” z podziałem na frakcje. 3. Przewidywana ilość odpadów obejmujących zamówienie 4200 Mg. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ