2. Verfahren
Verfahren
Titel: Digitale aansturing van oefenomgevingen voor technische opleidingen
Beschreibung: Wij zoeken een leverancier die verantwoordelijk is voor het ontwerpen, realiseren, implementeren én beheren van een digitale oplossing voor het centraal aansturen van fysieke oefenomgevingen. De oplossing moet het mogelijk maken om netconfiguraties en storingsscenario’s centraal te configureren, activeren, beheren en doorontwikkelen voor meerdere schakellokalen en meetvelden binnen Alliander.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72212190 Entwicklung von Unterrichtssoftware, 72263000 Software-Implementierung, 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
Additional classification (cpv): 48000000 Software package and information systems, 72212190 Educational software development services, 72263000 Software implementation services, 72267100 Maintenance of information technology software
5. Lot
Lot: LOT-0000
624073-2026 - Mededinging
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Digitale aansturing van oefenomgevingen voor technische opleidingen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen, 72212190 Diensten voor ontwikkeling van onderwijssoftware, 72263000 Software-implementatiediensten, 72267100 Onderhoud van software voor informatietechnologie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000