See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone w trybie z wolnej ręki na dostawę preparatów do dializ
Beschreibung: Zestawy do dializy domowej
Interne Kennung: ZP.381.68.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33181520 Verbrauchsmaterial für Nierendialyse
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp: Zamawiający w ramach prawa opcji przewiduje dostawy asortymentu, w ilościach nie większych niż określone w pkt. 1. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawca jest obowiązany zrealizować zamówienie w trybie określonym dla zamówienia podstawowego, tj. Wykonawca dostarczać będzie asortyment do Apteki Szpitala zgodnie z zamówieniem Kierownika Apteki Szpitala w terminie do 2 dni roboczych od daty otrzymania zamówienia. Zamawiający każdorazowo będzie zgłaszać Wykonawcy skorzystanie z prawa opcji odpowiednio jak dla zamówienia podstawowego. Warunkiem skorzystania z prawa opcji jest wyczerpanie ilości asortymentu w ramach zamówienia podstawowego. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w całym okresie trwania umowy.