See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa fabrycznie nowych miniładowarek kołowych - zamówienie udzielane w częściach
Beschreibung: dostawa fabrycznie nowej miniładowarki kołowej o sterowaniu burtowym wraz z osprzętem, rok produkcji 2025
Vorherige Bekanntmachung: 498368-2025
Interne Kennung: DPZP/271/788/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43261100 Schaufellader
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: część 1 miniładowarka 1
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Interne Kennung: część 2 miniładowarka 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: część 3 miniładowarka 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: część 4 miniładowarka 4